W trosce o Twoją wygodę używamy cookies. Dlaczego cookies są dobre?

Kandydat na burmistrza


Kandyduję bo…

 

 • mam pomysł na nasze miasto, aby umacniać pozycję Nowego Targu, jako stolicy Podhala, we wszystkich aspektach życia, w tym gospodarczego, społecznego, kulturalnego, turystycznego.
 • dziś potrzebna jest tu przede wszystkim dobrze przemyślana, realna strategia, a następnie konsekwentna i uczciwa realizacja planów, aby osiągnąć wyznaczone cele i zbudować silną wspólnotę bez podziałów.
 • chcę wykorzystać wieloletnie doświadczenie w biznesie i zarządzaniu ludźmi w rozwój Nowego Targu, jako miejsca sprzyjającego, zarówno lokalnym przedsiębiorcom, jak i zewnętrznym inwestorom, z korzyścią dla miasta i jego mieszkańców.
 • będąc od lat całym sercem zaangażowana w ponowne odrodzenie i rozkwit naszych ukochanych „Szarotek”, wiem, jak szalenie ważne jest wykorzystanie talentów i zdrowy rozwój młodych pokoleń tu na miejscu w Nowym Targu i na Podhalu.
 • chcę odwdzięczyć się miastu, w którym mnie wychowano, któremu tak wiele zawdzięczam, z którym na zawsze związałam swoje losy, w którym, wraz z mężem Jackiem, wychowaliśmy czwórkę wspaniałych synów.
 • I wreszcie… bo 50 lat to dobry czas dla kobiety, aby zacząć pisać nowy rozdział w życiu!

 

Biografia
 

Agata Michalska (z domu  Łaś) urodziła się 14.06.1968 r. w Nowym Targu. Mocno wspierana przez rodziców i siostrę, po ukończeniu szkoły podstawowej zawodowo trenowała łyżwiarstwo szybkie w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Wyższe wykształcenie zdobywała w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którą ukończyła z dyplomem magistra w roku 1991. W latach 2007 – 2009 poszerzała wiedzę na studiach podyplomowych „Zarządzania dla rezultatów” w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Karierę zawodową rozpoczęła w 1993 r. w firmie Coca-Cola jako przedstawicielka handlowa na terenie Małopolski. Przez blisko 20 lat pracowała na wysokich stanowiskach kierowniczych w lokalnych i regionalnych strukturach firmy w tym Dyrektora Regionu Południe.  Aktualnie Dyrektor i Prokurent w firmie Linea, wykonującej instalacje chłodnicze.

W ramach działalności społecznej, w latach 2013-2018, piastowała stanowisko prezesa popularnych „Szarotek” - najbardziej utytułowanego klubu w Polsce - Klubu Hokejowego Podhale Nowy Targ.  
W uznaniu za swoje osiągnięcia otrzymała wiele nagród i wyróżnień, m.in.:

 • tytuł Menedżera Roku w programie „Najlepszy z Najlepszych” za wkład w rozwój firmy Coca-Cola w Polsce,
 • tytuł „Zasłużony dla Sportu”, przyznany przez władze Nowego Targu,
 • tytuł najlepszego działacza w Polsce w ogólnopolskim plebiscycie „Hokejowe Orły”,
 • statuetkę Św. Katarzyny od władz Nowego Targu, nadającą klubowi tytuł „Honorowego  Ambasadora Nowego Targu” za szczególne zasługi w promocji miasta w kraju i poza jego granicami,
 • Medal Podhala, przyznany przez władze Starostwa Powiatowego.


Rodzina Agaty Michalskiej - mąż Jacek i czterech synów – wspiera ją mocno we wszystkim, co robi. Jacek Michalski zawodowo związany jest z firmą z branży spożywczej, dodatkowo zaangażowany sportowo w lokalną społeczność jako trener unihokeja. 26-letni Mateusz, zawodnik „Szarotek”, studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. 23-letni Przemek wybrał krakowską Akademię Ekonomiczną. 14-letni Kuba i 10-letni Staś uczą się w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Targu. Agata Michalska jest pasjonatką hokeja, uwielbia wspinać się po górskich szczytach i przemierzać górskie doliny, jak również obejrzeć dobry film.

 

Napisz do nas!

Masz pomysł na rozwój Nowego Targu? Chcesz wesprzeć naszych kandydatów? Masz sprawę dla radnego? Napsz nam o tym!

Dane komitetu

 

KWW Razem Nowy Targ

w górę
w dół